Koszyk

mars_header2

Kleiste arkusze doniczowe

W odróżnieniu od arkuszy ogrodowych doniczkowe modele montuje się z pomocą dołączonych do zestawu patyczków. Produkty te znajdują swoje zastosowanie głównie w ramach działań zapobiegawczych. Skuteczne w przypadku mszyc, miniarek, mączlików i wielu innych gatunków.

Pułapka na ślimaki

Produkt zwabia ślimaki z około 20 m2 ogrodu. Posiada estetyczne wykonanie. Pułapki na ślimaki wymagają użycia przynęty w postaci piwa, a dodanie atraktantu zwiększa skuteczność (samego piwa) dwudziestokrotnie!

Lep na muchy

Tradycyjna metoda zwalczania much od wielu lat tym razem wykorzystuje bardzo skuteczne substancje zwabiające. Co ciekawe, lep na muchy wbrew pozorom działa nie tylko na owe muchy, ale też inne owady latające.

Pułapka na muszki owocówki

Idealne rozwiązanie zarówno do restauracji, domu lub sklepu. Oparta na naturalnych składnikach substancja skutecznie zwabia malutkie muszki owocówki do estetycznie wykonanej pułapki. Jej skuteczność utrzymuje się nawet do 30 dni!

Kleiste arkusze ogrodowe

Te produkty są doskonałe w ramach ochrony drzew. Umożliwiają zwalczanie owadów latających i innych. Stosowanie produktu wymaga zawieszenia na drzewie specjalnych arkuszów z pomocą drucików dołączonych do opakowania.

Ekologiczne zwalczanie
VIGONEZ URAN ECO

Owady żerujące na roślinach uprawianych przez człowieka lub gnieżdżące się w domostwach potrafią być niemałym problemem. Z tego powodu stworzyliśmy rodzinę produktową, dzięki którym uporanie się z tymi maleńkimi stworzeniami nie będzie problemem. W trosce o środowisko są to środki umożliwiające ekologiczne zwalczanie owadów.

Skupiając się na potrzebach osób posiadających własne ogrody lub działki, a więc narażonych na przykład na mszyce, mączliki i miniarki itd., stworzyliśmy VIGONEZ URAN ECO, czyli środki gwarantujące ekologiczne zwalczanie insektów, a także ślimaków. Opinie naszych klientów zmotywowały nas do wytworzenia łagodnych dla środowiska substancji, ponieważ większość używanych na rynku produktów co prawda pozwala pozbyć się owadów, jednak niszcząc jednocześnie okoliczne rośliny.

VIGONEZ URAN ECO – ekologiczne zwalczanie szkodników!

  • Stosowane przez nas rozwiązania są z jednej strony pomysłowe, jednak nadal proste, ekologiczne i funkcjonalne,
  • Produkty są bezpieczne dla otoczenia,
  • Pozwalają monitorować szkodniki na terenie np. ogrodu,
  • Środki są odporne na słońce i wodę,
  • Cechuje je wygoda użycia.

Jako producent stawiamy na dobro środowiska i zarazem skuteczność – w trosce o komfort naszych klientów. Produkowane przez nas kleiste arkusze są wolne od substancji czynnych chemicznie, co czyni z nich doskonały środek zapobiegawczy.

Pułapka na ślimaki znajdująca się także w ofercie jest wyposażona w atraktant, dzięki czemu działa bardzo skutecznie i wyróżnia się prostotą użycia. Pułapki na ślimaki także są obojętne dla środowiska.

Zarówno lep na muchy, jak i arkusze kleiste wykorzystują klej odporny na negatywne działanie czynników atmosferycznych, takich jak woda, promienie słoneczne, wiatr.