Koszyk

Środki do czyszczenia kominków

Usuwanie zabrudzeń z sadzy i popiołu jeszcze nigdy nie było tak proste! Ściereczki i płyn są bezpieczne dla piaskowca i idealnie nadają się do czyszczenia szyby kominkowej, dzięki czemu znacznie przyspieszają cały proces sprzątania

Środki do czyszczenia żelazek i wyrobów ze stali nierdzewnej

Szorowanie przypalonego żelazka? Z tymi produktami nigdy więcej! Z łatwością radzą sobie z tego typu zabrudzeniami. Umożliwią także oczyszczenie zaśniedziałych sztućców czy np. przypalonych garnków i patelni.

Środki do czyszczenia srebra, miedzi, mosiądzu

Usuwanie nalotu oraz innych osadów w kilka chwil. Specyfiki te są odpowiednie do czyszczenia bardzo delikatnych powierzchni, np. instrumentów muzycznych. Wyczyścisz dzięki nim nie tylko zabytkowe skrzypce, ale także unikalną zastawę.

Środki do czyszczenia grilla

Dzięki nim każdy grill wyczyścimy na miejscu i bez wysiłku! Ściereczki nadają się także do czyszczenia grilla elektrycznego z zapieczonym brudem. Koniec z szorowaniem sztywną gąbką – wystarczy ściereczka Venus i odrobina wody.

Środki do usuwania kamienia i rdzy

Nie rysują powierzchni, świetnie nadają się do czyszczenia płytek ceramicznych. Pomagają także przy usuwaniu innych rodzajów osadów np. mydlanych czy rozmaitych zacieków powstałych w wyniku eksploatacji pomieszczenia.

Środki do czyszczenia okien, drzwi

Dzięki nim każde okna i drzwi będą lśnić! Idealnie nadają się do czyszczenia framug oraz innych zabrudzeń, zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Czyszczenie tych powierzchni jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Środki do czyszczenia szyb i luster

Świetnie nadają się do czyszczenia szyb kabinowych, luster standardowych, mniejszych lusterek łazienkowych czy nawet lusterek samochodowych. Nie rysują powierzchni, nie zostawiają smug i pozbywają się wszelkich zacieków i osadów.

Środki do czyszczenia kuchenek i piekarników

Pozwalają na łatwe usuwanie zabrudzeń utrwalonych w wysokiej temperaturze, a ponadto nie rysują powierzchni i świetnie nadają się do czyszczenia płyt ceramicznych, a ponadto są łatwe w użyciu i ekonomiczne.

Środki do czyszczenia
VIGONEZ VENUS

W wielu przypadkach osady, naloty czy zanieczyszczenia po dłuższym czasie lub pod wpływem promieni słonecznych, czy temperatury (zapieczenie) stają się niesamowicie trudne lub niemal niemożliwe do usunięcia bez użycia chemii. Niestety, często nawet konwencjonalne środki do czyszczenia nie dają sobie rady z tak mocnymi zabrudzeniami. W takich wypadkach idealnie sprawdzi się produkt, który bez trudu poradzi sobie z wyczyszczeniem rozmaitych powierzchni – VIGONEZ VENUS.

VIGONEZ VENUS to innowacyjne produkty marki Vigonez, które przenoszą pojęcie „środki czyszczące” na inny poziom. Usuwanie intensywnych zabrudzeń jeszcze nigdy nie było tak szybkie, proste i skuteczne!

Venus to profesjonalne środki czyszczące w postaci:

  • ściereczek nasączonych nowoczesnym, wysokiej jakości, mocnym detergentem, który z pomocą niewielkiej ilości wody z łatwością usunie nawet te najbardziej uporczywe zanieczyszczenia.
  • płynu w butelce z atomizerem – do stosowania przeciwko grzybom pleśniowym poprzez spryskiwanie ścian.

Nowoczesne technologie w połączeniu z intensywnymi badaniami pozwoliły na stworzenie produktu, któremu żadne zabrudzenia nie są straszne, a przy tym jest on bezpieczny dla skóry i powierzchni, na których się go stosuje. Ponadto produkt jest bardzo wydajny i oszczędny.

VIGONEZ VENUS to profesjonalne środki czyszczące, które sprawdzą się w wielu sytuacjach i na wielu powierzchniach. Sukcesywnie zastąpią różnorakie środki do czyszczenia łazienki, gdyż idealnie nadają się do usuwania kamienia i rdzy. Jednak to nie wszystko.

Prezentowane tutaj produkty są niezwykle uniwersalne i sprawdzą się zarówno w łazience, jak i w kuchni, salonie czy garażu. Potrzeba wyczyścić elegancką zastawę ze srebra lub mosiądzu? Żaden problem!, usunąć uporczywe zabrudzenia z szyb czy luster? Nic prostszego! Ze specyfikami VIGONEZ VENUS cały proces sprzątania staje się dużo prostszy i przyjemniejszy – zapomnij o intensywnym szorowaniu zapieczonego brudu na grillu z użyciem kilku środków czyszczących – z użyciem tych produktów uporasz się z tym raz-dwa!

Jako producent profesjonalnych środków do czyszczenia z wieloletnim stażem i doświadczeniem gwarantujemy, że przygotowany przez nas produkt jest najwyższej jakości rozwiązaniem do czyszczenia różnorodnych powierzchni i rodzajów zabrudzeń. Opinie zadowolonych użytkowników mówią zresztą same za siebie – to zdecydowanie wyroby warte uwagi, a uch cena jest bardzo atrakcyjna, biorąc pod uwagę jakość, którą oferują.

Jeśli więc poszukujesz skutecznego środka czyszczącego, który pozwoli Ci uwolnić się od ogromnej liczby butelek z detergentami i żmudnego doczyszczania ręcznego wszelkich trudnych zanieczyszczeń – postaw na Vigonez Venus a z pewnością się nie zawiedziesz!