Koszyk

mars_header2

Środki do zwalczania myszy i szczurów

Myszy i szczury to bardzo popularne w Polsce gryzonie, których obecność nierzadko bywa problematyczna. Rozmnażanie tych stworzeń jest bardzo szybkie (zwykle ciąża samicy trwa mniej, niż miesiąc), dlatego widząc je w swoim domu, warto szybko przedsięwziąć odpowiednie kroki. Na które gatunki polecamy te środki? Chodzi o różnych rodzajów myszy, szczury czarne, szczury kanałowe, szczury wodne.

Środki do zwalczania dużych gryzoni

Nie wszystkie gryzonie są tak proste do zwalczenia, jak najbardziej popularne w Polsce gatunki szczurów i myszy. Czasami zdarza się, że spokój w domostwie jest popsuty przez obecność dużych gryzoni. Tutaj znajdują się preparaty skuteczne w walce z najbardziej odpornymi stworzeniami.

Środki na gryzonie
VIGONEZ MARS

Pojawienie się gryzoni w otoczeniu jest bardzo niekomfortowym zjawiskiem. Te małe stworzenia są trudne do zwalczenia, ponieważ często goszczą w piwnicach, które pełne są pożywienia, a także wilgoci i kryjówek, w których mogą chować się przed niebezpieczeństwem. Na szczęście można sobie prosto poradzić z tym zjawiskiem. Oferujemy środki na gryzonie, które pomogą skutecznie pozbyć się szkodników.

Preparat na gryzonie musi posiadać szereg istotnych cech, które wpływają na efektywność jego stosowania. Skuteczne zwalczanie myszy i innych podobnych stworzeń musi być przeprowadzone z pomocą trutki o mocnym działaniu, nieznanej dla gryzoni recepturze, a także wyposażonej w środek wabiący. Tworząc nasz własny środek na gryzonie, kierowaliśmy się niezawodnością i wysoką jakością. Jako producent mamy przyjemność zaprezentować preparat VIGONEZ MARS.

Nasze środki gryzoniobójcze posiadają w swoim składzie bitrex, czyli substancję ograniczającą ryzyko przypadkowego spożycia przez swój gorzki smak.

Zwalczanie szczurów, myszy i innych, podobnych stworzeń jest tak skuteczne dzięki składnikowi, którym jest antykoagulant (difenakum). Substancja ta specjalnie opóźnia działanie specyfiku do 72 godzin, dzięki czemu gryzonie nie boją się trutki, uważają, iż jest bezpieczna. Pozwala to wyeliminować całe grupy. Sam składnik aktywny trutki to natomiast najmocniejszy znany obecnie tego typu specyfik –  Brodifakum, który gwarantuje pełną skuteczność.

Środki na gryzonie – opinie

Opinie osób borykających się z gryzoniami często wskazywały na fakt, iż różne preparaty na rynku nie były dostatecznie mocne, by pozbyć się stworzeń o większej odporności. Trutka VIGONEZ MARS jest dopasowana do potrzeb i preferencji gryzoni, przez co są zainteresowane substancją, a specjalne środki wabiące tym bardziej podnoszą skuteczność produktu. Proponujemy preparaty w postaci granulatu lub pasty.