Koszyk

Środki do zwalczania pająków i pajęczyn

Pająki i pajęczyny to powszechny problem nawet w najbardziej zadbanym domu. Dzięki VIGONEZ NEPTUNE pozbędziesz się ich błyskawicznie i na długo. Wystarczy spryskać znane nam miejsca bytowania tych owadów i gotowe.

Środki do zwalczania korników

Szkodniki, takie jak Spuszczel pospolity, Kołatek domowy czy Kornik stanowią niszczycielską siłę dla wszystkiego, czego bazą jest drewno. Z tego względu należy pozbyć się ich jak najszybciej. Aby tego dokonać, wystarczy użyć VIGONEZ NEPTUNE, a problem zniknie tak szybko, jak się pojawił.

Środki do zwalczania os i szerszeni

NEPTUNE to jedyny preparat na rynku, który niszczy gniazda os i szerszeni od wewnątrz. Wystarczy je spryskać w odpowiednich miejscach, a problem tych niebezpiecznych insektów zostanie szybko zamknięty.

Środki do zwalczania moli

Skutecznie działa na mole spożywcze i odzieżowe i pozwala się ich bardzo szybko pozbyć. Już nigdy twoje ubrania nie zostaną zniszczone przez insekty – wystarczy, że zastosujesz wyjątkowe rozwiązanie, jakim jest NEPTUNE.

Środki do zwalczania owadów latających

Muchy, komary, meszki, ćmy i inne są mu niestraszne. Wystarczy nanieść środek na znane nam miejsca bytowania tych owadów w naszym domu, a resztę samodzielnie załatwi preparat – szybko, łatwo i bezpiecznie.

Środki do zwalczania mrówek i żuków

Błyskawicznie zwalcza wszelkie mrówki, żuki i ich larwy, pozostawiając nasz dom bezpiecznym i wolnym od insektów. Postaw na NEPTUNE, a przekonasz się, jak szybko i skutecznie działa nie pozostawiając śladów.

Środki do zwalczania prusaków i karaluchów

Zapobiega pojawianiu się prusaków stanowiących olbrzymi problem w wielu domostwach. Dzięki niemu nie tylko pozbędziesz się tych pasożytów, ale także zabezpieczysz swoje lokum przed ich ponownym pojawieniem się.

Środki do zwalczania owadów pełzających

Mrówki, plusaki, karaluchy, pchły, pluskwy stanowią bardzo poważny problem, jeśli zaczną pojawiać się w domu ze względu na błyskawiczne rozmnażanie. Przy użyciu NEPTUNE można szybko wyeliminować ten problem.

Środki na owady
VIGONEZ NEPTUNE

Chcąc skutecznie pozbyć się uporczywych owadów i insektów, należy sięgnąć po właściwe środki owadobójcze. Większość dostępnych na rynku rozwiązań to niestety albo półśrodki, które pomogą tymczasowo, albo specyfiki, które nie pomogą wcale, lub – co gorsza – spowodują intensyfikację problemu. Aby uniknąć nawracania kłopotu, należy postawić na profesjonalne preparaty owadobójcze, takie jak właśnie produkty z rodziny VIGONEZ NEPTUNE.

Vigonez NEPTUNE to innowacyjny środek na owady, który pozwoli szybko rozprawić się z problemem insektów zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Dzięki niemu zwalczanie nieproszonych gości jest prostsze niż kiedykolwiek!

Prezentowany tutaj preparat owadobójczy do drewna, ale także do innych powierzchni nada się idealnie. Jego skład jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje uszkodzenia materiałów, na których jest stosowany. To unikalny i nowoczesny preparat na owady o przemyślanej i dokładnie zaprojektowanej formule występujący w dwóch formach:

SPRAY VIGONEZ NEPTUNE niezwykle łatwy w użyciu spray na owady o udokumentowanym i sprawdzonym działaniu. Wyjątkowa formuła zapewnia błyskawiczne działanie i skuteczne pozbycie się problemu. Dzięki specjalnej końcówce z wężykiem można dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, a ponadto powoduje ona rozprysk kulisty, dzięki czemu środek pokrywa niedostępne obszar.
KONCENTRAT VIGONEZ NEPTUNEzawiera silne stężenie materiału biobójczego. Koncentrat należy rozcieńczyć w wodzie i aplikować za pomocą niskociśnieniowych opryskiwaczy ręcznych (butelka z atomizerem) i plecakowych oraz wysokociśnieniowych urządzeń opryskujących. Ilość roztworu pozwala na skuteczne pokrycie dużej przestrzeni. Prezentowane tutaj środki na owady to profesjonalne rozwiązania, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Opinie o nich pochodzące od zadowolonych użytkowników to same pozytywy. Jako profesjonalny producent preparatów czyszczących i owadobójczych możemy zagwarantować najwyższą jakość naszego produktu. Ten wyjątkowy środek owadobójczy do domu działa na rozmaite rodzaje insektów i pomaga w szybkiej ich eliminacji. Warto więc mieć go pod ręką.